תורם מספר 288

סוג תורם: פרימיום
נתונים פיזיים
גובה: 1.82 מ'
משקל: 78 קג'
מבנה גוף: אתלטי
צבע שיער: שחור
אופי שיער: חלק
צבע עיניים: חום
גוון עור: בהיר / שזוף
מערכת בדיקות גנטיות
בריא , אין מחלות נפשיות במשפחה
גנטיקה: נבדק ונמצא לא נשא ל 45 מחלות ויותר מ 90 מוטציות. CMA – כן. בוצע ריצוף מלא לגן CFTR
קריוטייפ: כן
סוג דם: +O
הורים
עיסוק האב: חקלאי
מוצא האב: טוניס
עיסוק האם: מפיקת אירועים (תואר בחינוך)
מוצא האם: מרוקו
קורות חיים
שירות צבאי: שירות צבאי מלא כלוחם
השכלה: סטודנט לעיצוב תעשייתי
עיסוק: בעל חברה עצמאית בתחום המדיה
שפות: עברית, אנגלית, צרפתית, קצת ערבית
התרשמות הצוות
מדובר בבחור שמכיל בתוכו המון ניגודים, שמתיישבים בצורה מושלמת ויוצרים מעין \"גבר-על\". חיצונית הוא יפיפה ומרשים בצורה בלתי ניתנת לערעור; מצד אחד מחייך חיוך שובבי וילדותי שממיס את הלב ומצד שני, כשהוא מסביר על עבודתו ותפיסת עולמו הוא הופך בוגר ורציני- עומד זקוף ומכווץ את העיניים- נראה שרק במבט הוא כובש את העולם. הוא מצהיר על עצמו שהוא הומאני בנטייתו- מלימודי הקולנוע בביה\"ס אל לימודי עיצוב תעשייתי באוניברסיטה, בתפיסה הרומנטית שלו את האדם והחברה ובנטייה שלו לראות את הטוב בכל דבר, ומצד שני- כשמדובר על המשור העסקי מקצועי- מתגלה לפנינו \"כריש\" בעל ראש יזמי על גבול הגאוני! אדם שיודע לזהות הזדמנויות ברגע לידתן ולמנף אותן לעסק משגשג, לקחת על עצמו פרויקטים שהם בגדר גרעין ראשוני ולהפוך אותם למיזמים עסקיים גדולים. מעריץ אנשים פעילים, שבעשייתם הם תורמים ומביאים לשינוי- מעריך אנשים שעושים ויוזמים על אלה שחווים דעה מהצד ומחכים שהדברים ייעשו. מבחינתו החופש האולטימטיבי הוא היכולת לעשות ולפעול ללא הגבלה!
תחומי עניין
בילויים, מסעדות, ספורט אקסטרים, טיולים, חברים, חו\"ל
אסטרולוגיה / נומרולוגיה
תפיסת העולם והדברים החשובים בחיי: אני מאמין שאדם אחראי על הגורל של עצמו. המוח שלנו הוא דבר בלתי נתפס ובלתי מוגבל ביכולות שלו. מאמין שאם אדם רוצה יכול להשיג כל דבר. מאמין שחשוב לדעת לקחת דברים בפרופורציה, גם אם אתה חושב שכל העולם מתרסק עליך וכולם נגדך, עצור רגע ודלה את הדברים החיוביים כי בטוח יש!
מה אני אוהב...
ספר אהוב: Start-up nation
סרט אהוב: לזכור את הטיטאנים
צבע אהוב: כחול
חיה אהובה: אריה
ראיון אישי מלא
מזל: סרטן
שאיפות לעתיד: להמשיך להתפתח ולגדול בתחום היזמות. רוצה להצליח בארץ כמו בחו\"ל. שואף לסיים את לימודי ולשלב את הלימודים בתחום העסקי.
נקודת חוזקה שלי: יודע להשיג את מה שאני רוצה – דבק במטרה. לא מפחד מקשיים. פרפקציוניסט.
נקודה שהייתי רוצה לשנות בעצמי: הייתי רוצה להיות פחות ביקורתי לאנשים אחרים וגם לעצמי. הייתי רוצה לשנות את הדרך בה אני מקבל אכזבות.
למה אני תורם: שמח לעזור ולתרום לאנשים הזקוקים לתרומת זרע לצורך הקמת משפחה
המשפחה שלי: הייתה לי ילדות שופעת. אבא שלי עבד בחו\"ל, בעקבותיו נסענו הרבה. גרנו במרוקו כמה שנים. טיילנו הרבה מאוד, המשפחה מאוד קרובה בזכות זה. סה\"כ הייתה ילדות טובה ומלאה. מערכת היחסים בנינו טובה מאוד. קרוב לאמא שלי. אני מרגיש קרוב ומאוד חופשי לדבר ולספר להם הכול. חבר מאוד טוב של האחים שלי.
מה עושה אותי מאושר: חופש. חופש עשייה. החופש לדעת שאתה יכול לעשות מה שאתה רוצה, שאין משהו שמונע ממך.