תורם מספר 316

סוג תורם: פרימיום
נתונים פיזיים
גובה: 1.82 מ'
משקל: 80 קג'
מבנה גוף: שרירי
צבע שיער: חום
אופי שיער: מתולתל
צבע עיניים: חום דבש
גוון עור: בהיר
מערכת בדיקות גנטיות
בריא , אין מחלות נפשיות במשפחה
גנטיקה: נבדק ונמצא לא נשא ל 50 מחלות ו 107 מוטציות. CMA – כן. עבר ריצוף מלא לגן CFTR
קריוטייפ: כן
סוג דם: +A
הורים
עיסוק האב: מנהל לוגיסטיקה
מוצא האב: הונגריה
עיסוק האם: עצמאית בתחום התכשיטים
מוצא האם: בולגריה
קורות חיים
שירות צבאי: שירות צבאי מלא ביחידה קרבית של מודיעין
השכלה: סטודנט לתואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה
עיסוק: סטודנט
שפות: עברית, אנגלית, ++C
התרשמות הצוות
תורם 316 הוא "הנסיך הקטן" של המשפחה! יש לו אחיות גדולות שמעריצות אותו ודואגות לו, וכבן זקונים- הוא מאוד קשור להוריו ומרבה לבקרם ולדבר איתם על כל מה שעולה ברוחו. בנעוריו היה נחשב לילד יחסית שקט- השקיע את זמנו חצי בלימודים וחצי עם חברים- כך שהיה תלמיד מצטיין, בעיקר בתחום הביולוגיה והמחשבים, וגם נהנה מחיי חברה ומשחק, ואף התאמן והתחרה במספר ענפים של אתלטיקה קלה. האהבה לתחום המחשבים המשיכה איתו מעבר לתיכון אל הלימודים הגבוהים באקדמיה. אולי אחד הדברים הכי אהובים עליו בתחום היא האפשרות להשתמש במחשב לעבודה ולצרכים מאוד מהותיים וחשובים, אך באותה מידה- הוא מחשיב את המחשב גם כתחביב- האפשרות להשתמש בו להנאה והשכלה עצמית. מדובר בבחור מאוד סקרן וחכם, שאוהב לחקור ולהתעמק ולא לוקח דבר כמובן מאליו, אלא תמיד יבדוק ויטיל ספק עד שיגיע למסקנות בעצמו. הוא אוהב להיות מתוכנן ומוכן מראש לכל מצב או סיטואציה, מאוד אחראי ומסודר, בוגר וניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. מבחינה חיצונית מדובר בבחור חסון וחטוב ביותר, אין לו טיפה אחת של שומן! יש לו אף כפתורי ומעוצב, תווי פנים מאוד גבריים ושיער מלא ומבריק, וכשהוא מחייך- אף אחת לא נשארת אדישה!
תחומי עניין
מחשבים, סנובורד, להיות עם חברים
אסטרולוגיה / נומרולוגיה
תפיסת העולם והדברים החשובים בחיי: אני אדם מאוד מחושב באופיי- מתכנן את צעדי וחושב קדימה כל הזמן. אני נוטה לבחון סיטואציות לעומק ומהרבה כיוונים, ולנתח אותן על מנת להבין איך הכי טוב לפעול. למדתי שזה לא רע להיות סקפטי במצבים מסוימים - המוטו שלי הוא " תמיד להטיל ספק ובמקביל ללמוד גם לדעת להסכים ולקבל". יש בי המון הערכה לטבע ולכל בעלי החיים הנמצאים עליו!
מה אני אוהב...
ספר אהוב: הארי פוטר
סרט אהוב: מטריקס
צבע אהוב: כחול
חיה אהובה: בז
ראיון אישי מלא
מזל: טלה
שאיפות לעתיד: מטרות העל שלי הן: משפחה, בית חם ויציבות כלכלית. משפחה מלוכדת ותומכת זה דבר שמאוד חשוב עבורי. שואף להנות מהדברים הפשוטים בחיים.
נקודת חוזקה שלי: סקרן. אחראי מאוד, בעיקר כלפי הסובבים אותי. ציני- תכונה שעוזרת לי לא להיפגע בקלות ולקחת סיטואציות יותר בקלילות.
נקודה שהייתי רוצה לשנות בעצמי: הייתי רוצה להיות קצת יותר שקדן בלימודים
למה אני תורם: מניע כלכלי
המשפחה שלי: גדלתי במושב- הרבה טבע וטיולים משפחתיים. אווירה שקטה ומאוד נעימה. הוריי ואני במערכת יחסים טובה וקרובה, אני מתייעץ איתם בכל דבר שרוצה וצריך. אני בקשר מאוד קרוב עם אחיותיי בגדולות ואני עוזרים זה לזה הרבה.
מה עושה אותי מאושר: אוכל טוב, לדעת שאנשים שאני אוהב מאושרים, גורים של בעלי חיים