תורם מספר 340

סוג תורם: הבלעדיים
נתונים פיזיים
גובה: 1.80 מ'
משקל: 70 קג'
מבנה גוף: אתלטי
צבע שיער: חום עם גוון ג׳ינג׳י
אופי שיער: חלק
צבע עיניים: חום דבש
גוון עור: בהיר
מערכת בדיקות גנטיות
בריא , אין מחלות נפשיות במשפחה
גנטיקה: עבר ריצוף גנים, CMA - כן
קריוטייפ: כן
סוג דם: +B
הורים
עיסוק האב: נהג מונית
מוצא האב: פרס
עיסוק האם: מורה ( תואר ראשון בחינוך)
מוצא האם: טוניס / לוב
קורות חיים
שירות צבאי: שירות צבאי מלא וקצונה כמפקד
השכלה: תואר ראשון בפילוסופיה יהודית. בלימודי תואר שני במקרא באוניברסיטה.
עיסוק: מורה לתנ\"ך ומחשבת ישראל בתיכון ורכז בסניף של תנועת נוער לילדים עם צרכים מיוחדים
שפות: עברית, אנגלית, ערבית, ספרדית
התרשמות הצוות
מדובר בבחור שהוא חיובי וקורן כמו השמש! על פניו היפות תמיד מרוח חיוך ענקי והידיים שלו תמיד מושטות קדימה לתת חיבוק חם ואוהב. 340 הוא כל כולו טוב לב, נתינה ואהבה לזולת!. הוא מאוד אוהב את עבודתו עם נוער וילדים בעלי צרכים מיוחדים, על כך מספר כי אין תחליף לתחושת הסיפוק שמקבל מהשהות והיחסים עימם. הוא מגדיר אותם כ\"מבוגרים קטנים\" ומלמד אותם שהם אלה שיכולים לשנות על העולם, והם מצידם נהנים מגישתו החיובית ומהאיכפתיות הרבה שלו. 340 הוא אדם מאוד נבון ואינטליגנט, הוא סיים את לימודי התואר הראשון בהיצטיינות, כך שהתקבל ישירות לתואר שני ושואף להיות חלק משמעותי במשרד החינוך- אין לנו ספק שהוא יצליח הכך ושתהיה לו השפעה גדולה וחיובית בעתיד על מצב החינוך בישראל- או כך לפחות אנחנו מקוות. באחת השיחות עימו אמר משפט- שלמעשה אפיין אותו ואת זהותו יותר טוב ממה שיכל לתאר את עצמו: \"כשפח אינו פורח, עליך לתקן את הסביבה בה הוא גדל ולא את הפרח עצמו\". 340 הוא לא רק טוב לב ובינה עמוקב- הוא גם גבר יפה תואר, מרשים ביותר ומסוקס- יש לו נוכחות חזקה ולא ניתן להתעלם מהכוח והעוצמה שמשדר.
תחומי עניין
ריצה, כדורגל, כדורסל, סנובורד
אסטרולוגיה / נומרולוגיה
תפיסת העולם והדברים החשובים בחיי: תפיסת עולמי היא הומניסטית ליברלית. אני מאוד מאמין בבני אדם- הם יכולים לבנות דברים אדירים, אבל יכולים גם להחריב. אני מאמין שאפשר להשיג הרבה עם רצון. למדתי בחיים להאמין בטוב שבבני אדם.
מה אני אוהב...
ספר אהוב: ישמעאל / דניאל קווין
סרט אהוב: ממנטו
צבע אהוב: כחול
חיה אהובה: כלב
ראיון אישי מלא
מזל: שור
שאיפות לעתיד: להיות חלק ממשרד החינוך! אני פותח כעת סניף נוסף של תנועת הנוער, שואף לפתח את התנועה ולחבר בין ילדים עם צרכים מיוחדים לנוער הכללי.
נקודת חוזקה שלי: איש שיחה- טוב בלהקשיב ולייעץ. מסודר במחשבה שלי- יודע מה אני רוצה וכיצד להשיג זאת. טוב לב- יודעת לעזור, לעשות את המעשה הנכון.
נקודה שהייתי רוצה לשנות בעצמי: להיות קצת פחות עקשן
למה אני תורם: לעזור לאנשים שצריכים עזרה בהקמת משפחה- זו פריווילגיה!
המשפחה שלי: יחסים טובים ופתוחים עם המשפחה. בקשר טוב עם אחיי, בעיקר עם אחי הגדול. ילדותי הייתה מאוד כייפית, הרבה טיולים משפחתיים והרבה חברים.
מה עושה אותי מאושר: שיחה טובה, עזרה הדדית וסקס