תורם מספר 1:8 241

סוג תורם: הבלעדיים
נתונים פיזיים
גובה: 1.80 מ'
משקל: 72 קג'
מבנה גוף: אתלטי
צבע שיער: חום
אופי שיער: חלק
צבע עיניים: חום דבש
גוון עור: בהיר
מערכת בדיקות גנטיות
בריא , אין מחלות נפשיות במשפחה
גנטיקה: עבר ריצוף גנים ל-316 מחלות
קריוטייפ: כן
סוג דם: -A
הורים
עיסוק האב: מנהל אגף
מוצא האב: רוסיה האסייתית
עיסוק האם: מנהלת חנות
מוצא האם: רוסיה האסייתית
קורות חיים
שירות צבאי: שירות צבאי מלא
השכלה: סטודנט לתקשורת אינטראקטיבית ופרסום אתרים
עיסוק: סטודנט
שפות: עברית, אנגלית, רוסית, קצת צרפתית
התרשמות הצוות
אולי מה שהכי מאפיין את הבחור הוא רעב אינטלקטואלי או צימאון לידע! אוהב לקרוא, לחקור ולהתעמק בכל תחום שאפשר, ואם משהו מעסיק אותו- ילמד ויחקור עד שיהיו בידיו תשובות ברורות. השקפת עולמו איננה מטריאליסטית- עבורו ידע הוא הכוח החזק ביותר והשאיפות שלו נעות סביב צבירת השכלה ולא ממון או סטטוס. גופו השרירי, העיניים החמות והחיוך הכנה שלו משרים תחושה של חום בטחון ודאגה- אם היינו נקלעות למצב של מצוקה- הוא הבחור שהיינו רוצות לידינו- חסון, חכם, שקול, חם ותמיד ימצא פיתרון לכל בעיה (מעיד בעצמו כי חבריו אוהבים להתייעץ עימו כי הוא שקול ובעל הגיון בריא, ולא נותן לאמוציות להנחות את מעשיו). בחור יפהפה במיוחד!– עצמות לחיים בולטות, יופי גברי מחוספס, שיער עשיר ומלא וכתפיים רחבות- או בקיצור: אל יווני !
תחומי עניין
מחשבים, ספורט, פיתוח גוף, ללמוד, לקרוא
אסטרולוגיה / נומרולוגיה
תפיסת העולם והדברים החשובים בחיי: מאמין שהכוח הוא בידע ולא באמונות. מאמין בלהעשיר את הידע. מאמין בלהיות טוב, אוהב לעזור לאחרים, לא אומר לא, זה נותן לי תחושת סיפוק. מאמין שצריך להתייעץ עם אחרים אבל בסוף לעשות מה שהלב אומר. לכל אחד יש את האפשרות להצליח וצריך ללמוד לנצל אותה, הידע נמצא בכל פינה.
מה אני אוהב...
ספר אהוב: התפסן בשדה השיפון
סרט אהוב: הלוחם ברוח
צבע אהוב: צהוב
חיה אהובה: איגואנה
ראיון אישי מלא
מזל: מאזניים
שאיפות לעתיד: רוצה להשכיל, אוהב לקרוא, שואף להצליח ולנהל את החיים נכון. להצליח מבחינה כלכלית ולהקים משפחה טובה.
נקודת חוזקה שלי: אהבה לידע, לא מוותר עד שמוצא תשובה, מאמין שעושה החלטות נכונות, שקול והגיוני, תמיד סומכים עלי ומתייעצים איתי, הגון.
נקודה שהייתי רוצה לשנות בעצמי: הייתי רוצה להיות יותר פתוח.
למה אני תורם: מניע כלכלי. רוצה לעזור לאנושות.
המשפחה שלי: העלייה לארץ הייתה קצת קשה בהתחלה, אבל התאקלמתי די מהר וטוב. בתיכון כבר צברתי המון חברים. מערכת היחסים עם המשפחה טובה מאוד, לא תמיד מסכימים על הכול אבל אין כמו משפחה!
מה עושה אותי מאושר: דברים קטנים; זכייה, ידע, הבנה, ללמוד מלקחים, לפתור בעיות, לעזור לאנשים שמעריכים זאת ויודעים לומר תודה, חברים, טיסות לחול.