close
התחברות
הכניסה לקטלוג לרשומים בלבד
close
שיחזור סיסמא
על מנת לשחזר סיסמא יש למלא את כתובת המייל
לחצי להתחברות
בעוד מספר דקות נשלח אלייך לאימייל סיסמה חדשה
close
הרשמי
הכניסה לקטלוג לרשומים בלבד
כבר רשומה? לחצי להתחברות
close
עדכונים
הדפס
 

טיפול פריון מלא

לאישה כמות ביציות מוגדרת בעת לידתה, זאת בניגוד לגבר המייצר זרע לאורך חייו. החל מגיל ההתבגרות מתחיל תהליך ביוץ, הנמשך בדרך כלל לאורך תקופה עד הפסקתו. 
גיל האשה הינו פקטור חשוב ביותר, המשפיע על פוטנציאל הפוריות של האשה.
אחוזי ההריון והלידה יורדים באופן חד לאחר גיל 35, במקביל ישנה עליה ניכרת באחוזי ההפלות.
כתוצאה מכך אחוז ההריונות נמוך ויותר מכך - אחוז ההריונות המסתיימים בלידת ילוד נמוך מאד.
 
כשאנו בודקים את פוריות האשה, אנו בוחנים מספר פרמטרים:

הפרופיל ההורמונלי והערכת הביוץ – כל הבדיקות ההורמונליות הרלוונטיות לפריון בשלבים שונים של המחזור. 
לדוגמה בדיקת הורמון הפרוגסטרון ביום ה-21 למחזור ניתן להעריך קיומו של ביוץ במחזור זה.

הפקטור המכני – כאן אנו מבצעים בירור של הצד האנטומי /מכני של האשה:
בדיקת חלל הרחם מתבצעת ע"י צילום רחם ו/או היסטרוסקופיה – 
בצילום רחם מוזרק חומר ניגודי דרך צוואר הרחם ומתבצעים בשלבים מספר צילומים. ניתן אז להעריך את רוחב הצוואר, מבנה חלל הרחם ומידת הפתיחות של החצוצרות ונוכחות חסימות או הדבקויות בחלל האגן. 
הבדיקה פשוטה, אך קיימים מקרים (נדירים יחסית) בהם ישנם כאבים נילווים ולעיתים נדירות זיהום בחלל האגן.
השלמת הבירור של חלל הרחם מתבצעת באמצעות היסטרוסקופיה– דרך הצוואר מוחדר סיב אופטי דק לחלל הרחם שנסרק ונבדק.
הערכת האגן והחצוצרות יכולה להתבצע גם בלפרוסקופיה– החדרת סיב אופטי דרך הטבור לתוך חלל הרחם והערכת פתיחות החצוצרות ופתיחותן באופן ישיר. בדיקה זו דורשת הרדמה כללית ומתבצעת כיום לצורך איבחון רק במקרים נבחרים.

הפקטור הצווארי – בבדיקה זו אנו רוצים להעריך את יכולת חדירות תאי הזרע לריר הצוואר והיא מתבצעת ע"י הערכת מספר ותנועתיות זרעונים בתוך ריר צוואר הרחם זמן קצר אחרי מגע.

כמובן שכל אישה לפני תחילת טיפול עוברת בדיקות כלליות הכוללות בין היתר גם בדיקות לאדמת, בדיקות סקר למחלות גנטיות ובדיקות סרולוגיות. בד"כ מומלצת גם נטילה של חומצה פולית על מנת להקטין את הסיכוי למומים של עמוד שידרה אצל העובר.

המטרה היחידה של טיפול פוריות הינה בסופו של דבר TAKE HOME BABY  - "לקיחת ילד/ה הביתה" לאחר הריון מוצלח. 
על מנת לממש פוריות, אנו צריכים לשלב את כל השיטות והטכניקות הידועות וכל גישה ושיטה שאינה פוגעת בבני הזוג או ביילוד לגיטימית. 

"השיטה הטובה ביותר היא זו שבאמצעותה הושגו ההריון והלידה".

השגת הפרייה והריון הינם חשובים לכשעצמם, אך עדיין אינם השגת המטרה. לפיכך, יש להתייחס ולשקול בכל שיטת טיפול את מידת הצלחתה בהשגת הריון ולידה למחזור טיפול בודד, הצלחה מצטברת לאורך מספר מחזורי טיפול (cummulative pregnancy rate), עלות הטיפולים, הסיכונים הכרוכים בכל סוג טיפול, אחוז ההפלות של כל שיטה וכו'. 
כשבאים לשקול את הדרך להשגת ילוד, הרי צריך להשכיל ולשלב בין כל שיטות הטיפול על יתרונותיהן ומגבלותיהן תוך שאיפה מתמדת להשיג הריון ולידה.

הפרופיל ההורמונלי והערכת הביוץ –

כל הבדיקות ההורמונליות הרלוונטיות לפריון בשלבים שונים של המחזור. 
לדוגמה: בדיקת ההורמונים: FSH, LH, Prolactin, TSH  ביום השלישי של מחזור הוסת.

רמת ההורמונים מציינת את איכות הרזרבה השחלתית ואת איכות הביציות. רמות גבוהות מעל 10miu/ml של הורמון ה- FSH, עשויה לסמן פגיעה באיכות הביציות והיכולת להפרייה.

בדיקת רמת הורמון הפרוגסטרון ביום ה-21 למחזור מאפשרת להעריך קיומו של ביוץ במחזור זה.

 

אי-פוריות הורמונלית

לשם הפריה, יש צורך בהבשלה תקינה של הזקיק בשחלה ובחריגה של ביצית בשלה (M2) ומוכנה להפריה (הביוץ). ליקויים הורמונליים שונים, כמו: הפרעה בפעילות המתואמת של הורמוני בלוטת יותרת המוח (LH :FSH), הפרשת-יתר של הורמון החלב- הפרולקטין והפרעות בשחלה עצמה - יכולים להביא לחוסר ביוץ או לביוץ לקוי.

 

תסמונת השחלות ה-פוליציסטיות (Polycystic Ovary  Syndrome-PCO)

כ-6-10% מכלל הנשים סובלות מליקויי פוריות על רקע שחלות פוליציסטיות. מכאן ששחלות פוליציסטיות הן הגורם השכיח ביותר להפרעות ביוץ ולאי פוריות בנשים. בהערכה זעירה כ-10 מיליון נשים בשנות הפוריות, בארה"ב, סובלות מבעיה בריאותית זו ובישראל מדובר בעשרות אלפים. התסמונת התגלתה לפני כ-75 שנה ועד היום אין לה פתרון מוחלט. הבעיה אינה ניתנת לרפוי מוחלט, אולם ניתנת לטיפול אם על ידי תרופות ו/או שינוי אורח החיים (כושר גופני ודיאטה) ולעתים נדירות בניתוח. תסמונת השחלות הפוליציסטיות יש חשיבות הרבה מעבר לבעית הפוריות או בעיות קוסמטיות, היות ויש בה הפרעות מטבוליות והורמונליות משמעותיות, עם השלכות קצרות וארוכות טווח. הציסטות הקטנות שבהיקף השחלה הם זקיקים, שעקב ההפרעות ההורמונליות, לא הגיעו לבשלות ולא בייצו. בשנים האחרונות העמיקה הבנתינו, באשר לגורמי התסמונת ומכאן לאפשרויות טיפוליות חדשות. נמצא ששינוי דרסטי באורח החיים עם דגש על פעילות גופנית ודיאטה מתאימה וכן תרופות המגבירות את רגישות הרקמות הפריפריות לאינסולין (מטפורמין, גלוקומין, גלוקופאג') מתקנים, במידה רבה, את ההפרעות ההורמונליות והמטבולויות, שמאפיינים את התסמונת. יש גם אמצעים כירורגים ("חירור" השחלות-Drilling). לתסמונת יש דרגות שונות של חומרה: בדרגה הקשה, בגלל הפרעות הורמונליות ומטבוליות משמעותיות, יש בנשים אלו הפרשת יתר של הורמונים "גבריים" (האנדרוגנים) וכתוצאה-נטיה לשעור יתר. בנוסף, קיימת בגוף תינגודת יתר לאינסולין (ההורמון שמווסת את משק הסוכר בגוף). הנשים סובלות גם מנטייה להשמנת יתר, מנטייה לסוכרת, מאקנאה ומחוסר או נדירות הביוץ. הסימן האופייני ביותר של התסמונת מתגלה בבדיקת אולטראסאונד (וגינלית או בטנית) של השחלות: השחלות גדולות ובהיקפן זקיקים קטנים רבים הנראים כציסטות קטנות (ומכאן נגזר שמה של התסמונת-תסמונת השחלות הפוליציסטיות). במקרים רבים של חוסר ביוץ, מגלה בדיקת האולטראסאונד תמונה של שחלות פוליציסטיות, ללא המרכיבים האחרים של התסמונת. נשים אלו אינן מגלות את הנטיה לשעור יתר או השמנה ואין בהן את ההפרעות ההורמונליות והמטבוליות הקשות. אולם גם אצלן עלולות להיות הפרעות ביוץ המצריכות, לרוב, טיפול.

 

 לסיכום, הסימפטומים האופיינים לתסמונת הם:

 • השחלות (באולטראסאונד) גדולות ומכילות בהקפן מבנים ציסטיים רבים (תמונה זו היא המקנה לתסמונת את שמה)
 • מחזורי ווסת בלתי סדירים או העדר וסת מוחלט
 • יתר לחץ דם
 • אקנאה
 • אי פוריות
 • יתר שעור בפנים ובגוף
 • דלילות שער בקרקפת (אלופציה)
 • נטיית יתר למשקל עודף והשמנה

 

הבעיות המטבוליות וההורמונליות הן:

 • הפרעות בפעילות המתואמת של הורמוני בלוטת יותרת המוח (FSH  ו-LH)
 • הפרשת יתר של הורמונים "גבריים" (אנדרוגנים) מהשחלה
 • רמות גבוהות של אינסולין בדם
 • תינגודת יתר של הקולטנים בתאי הגוף לאינסולין

יש בידינו, כיום, אמצעים מדוייקים לאבחון הביוץ. בעבר היה צורך להיעזר במדידת חום הגוף, אך כיום ישנם אמצעים יעילים יותר [בדיקות הורמונליות ובדיקות אולטרהסאונד], המאפשרים לקבוע באם קיים ביוץ תקין ואת מועדו. קיימות כיום אפשרויות רבות ומגוונות להשריית ביוץ. בידינו מגוון של תרופות, שביכולתן להשרות ביוץ. רופאי מרפאת משיח נימנים על הצוות החלוצי, שהשיג, לפני יותר מ-40 שנה, את ההריונות הראשוניים בעולם, בשימוש בתרופות הגורמות לביוץ. לרבים זכורה עדיין "תרופת הפלא", דאז, הפרגונל. אלפים רבים של הריונות הושגו בשימוש בתרופה זו. זכורות גם ההצלחות ההיסטוריות בהשגת הריונות בנשים ללא וסת, באמצעות הפרגונל. היום קיימות תרופות רבות להשריית ביוץ ולגיוס והבשלת הזקיקים.

 

אי פוריות מכנית

מחלות שונות באיברי המין הנשיים הפנימיים (בחצוצרות ובסביבתן), עלולות להביא לפגיעה כרונית בחדירות החצוצרות ובפעילותן. פגיעה קיצונית תתבטא בחסימה בקטע זה או אחר של החצוצרות. פגיעות קלות יותר תגרומנה להידבקויות מסביב לחצוצרות ובין החצוצרות לבין איברים פנימיים סמוכים, כגון השחלות, המעיים והרחם. 
עקרות מכנית מוחלטת היא כאשר שתי החצוצרות חסומות, מיד ביציאתן מהרחם ("חסימה קריבנית"), או בקצה המרוחק ("חסימה מרוחקת-דיסטלית").

אמצעים אבחנתיים באי פוריות מכנית:

צילום רחם וחצוצרות

בבדיקה זו מזריקים חומר ניגוד דרך צוואר הרחם, ותחת שיקוף הרנטגן צופים במבנה הרחם, במילוי החצוצרות, במעבר החומר דרך החצוצרה ובפיזורו בחלל הבטן. באמצעות הצילום ניתן לאבחן פגמים בחלל הרחם (הידבקויות תוך-רחמיות), חסימות בחצוצרות, הידבקויות סביב החצוצרות וכן אי-ספיקה (הרחבה) של צוואר הרחם.

בשנים האחרונות הוכנסה לשימוש בדיקת ההידרוסונוגרפיה או האקוויסט, כתחליף אפשרי לצילום הרחם. בבדיקת האקוויסט משתמשים, במקום במכשיר רנטגן, במכשיר אולטרהסאונד ומזרימים לרחם במקום חומר ניגוד, נוזל מיוחד - האקוויסט. יתרונה של בדיקה זו בכך שהיא זמינה יותר היות ומכשירי אולטרהסאונד נמצאים בהרבה קליניקות פרטיות וציבוריות. חסרונה בכך שאין כמעט יכולת לתעד את תוצאות הבדיקה, לשימושם של רופאים נוספים.

 

לפרוסקופיה

בדיקה הנעשית בהרדמה כללית ובחדר ניתוח. ממלאים את חלל הבטן בגאז (2CO), מבצעים חתך קטן בדופן הבטן באיזור הטבור ומחדירים מכשיר אופטי (מעין טלסקופ דקיק) המאפשר הסתכלות ישירה על איברי האגן בעזרת מצלמה ומסך טלוויזיה. בהמשך ניתן להזריק חומר צבע דרך צוואר הרחם תוך מעקב אחר מעבר החומר בחצוצרות. באמצעות הלפרוסקופיה ניתן איפוא לאבחן בדייקנות אם קיימת פגיעה בחצוצרה אחת או בשתיהן, מהי חומרת הפגיעה ואיזה טיפול מתאים למקרה.

 

היסטרוסקופיה

בבדיקה זו מוחדר לחלל הרחם מכשיר אופטי עדין (הדומה ללפרוסקופ), המאפשר לאבחן ממצאים בחלל הרחם, כמו: הידבקויות, שרירנים, פוליפים או פגמים מולדים (כגון מחיצות) במבנה הרחם. פגמים כאלה עשויים להפריע להשתרשות העובר ברחם או למנוע התפתחות תקינה של ההריון ולגרום להפלה. הבדיקה מבוצעת ללא הרדמה או בהרדמה מקומית.

בשלב ראשון ההיסטרוסקופיה מתבצעת לצורך איבחון. במידה שאובחנה בעיה, ניתן לבצע היסטרוסקופיה ניתוחית (בהרדמה כללית), כלומר להפריד הידבקויות או לכרות שרירן (מיומה) או פוליפ בחלל הרחם. הטיפול בעקרות המכנית התבצע בעבר באמצעות ניתוחים משקמים של החצוצרות (טובופלסטיקה), אולם מאז החל עידן ההפריה החוץ-גופית, הפך טיפול זה לטיפול העיקרי והמוצלח במקרים אלו. עם זאת עדיין מבוצעים היום ניתוחים משקמים של החצוצרות, אולם ניתוחים אלו מבוצעים לרוב באמצעות הלפרוסקופיה ובעיקר במקרים של הידבקויות מסביב לחצוצרות. בשנים האחרונות, הצביעו מחקרים רבים על העובדה, שכאשר החצוצרות חסומות בקצה המרוחק שלהן, ובהם מתאסף נוזל הממלא אותן כבלון. מצב זה מכונה הידרוסלפינקס (HYDROSALPINX ) או סקטוסלפינקס (SACTOSALPINX), נוזל זה חוזר לחלל הרחם ובגלל רעלנים שבו, מונע השרשת עוברים ברחם, גם כאשר הם נוצרים בהפרייה חוץ גופית ומוחדרים לרחם דרך צוואר הרחם. במקרים אלו מוטב לכרות את החצוצרה/ות וגם זאת נעשה בשיטת הלפרוסקופיה.

 

אנדומטריוזיס (Endometriosis)

אנדומטריוזיס היא אחת הסיבות השכיחות לאי פוריות חצוצרתית-מכנית. רירית הרחם, האנדומטריום, מצפה את פנים הרחם ומגיבה להורמונים השחלתיים. נשירתה של האנדומטריום, בתום מחזור הורמונלי (חודשי), היא שנותנת את הווסת. המקרים של אנדומטריוזיס, איים של אנדומטריום, נמצאים מחוץ לרחם, על פני ובתוך, איברי בטן שונים כמו השחלות, הציפוי של איברי הבטן (הפריטונאום), מסביב לחצוצרות או אפילו במעיים ובשלפוחית השתן. רקמת האנדומטריוזיס מגיבה להורמונית השחלתיים המחזוריים (האסטרוגנים והפרוגסטרון), בדומה לרירית שבתוך הרחם, אולם בהבדל שבעוד שבעת הווסת נושרת הרירית הרחמית והדם יוצא החוצה, באנדומטריוזיס היא מצטברת ותופחת בתוך האיבר שבו היא נמצאת. והתוצאה היצטברות של דם ורקמה שגורמים לתהליך דלקתי ולהיצטלקות. רקמת הצלקת יוצרת הידבקויות תוך בטניות שעלולות לחסם את החצוצרות או להפרידן מהמגע האנטומי הקרוב עם השחלות. כאשר האנדומטריוזיס הוא בשחלות, היצטברות הדם יוצרת מבנים ציסטיים הנקראים אנדמטריומה(ות). הדם הישן שבתוך האמדומטריומה מקבל מראה כהה וסמיך ודומה לשוקולד ומכאן שם נוסף של האנדומטריומות-ציסטות שוקולד. הטיפול באנדומטריוזיס יכול להיות תרופתי, בעיקר על ידי תרופות הבולמות את פעילות בלוטת יותר המוח (אנלוגים ואנטגוניסטים של GnRh) כמו דקאפפטיל או צטרוטייד, אולם זה טיפול שאפשרי רק לתקופה קצרה יחסית ( כ-שלשה חודשים). אפשרי גם טיפול בגלולות למניעת הריון, ברציפות, לתקופה של 3 חודשים או יותר. מקובל גם טיפול כירורגי לכריתת האנדומטריומות וצריבת איי האנדומטריוזיס המפוזרים באגן והפרדת ההידבקויות. הניתוחים מבוצעים על פי רוב באמצעות לפרוסקופיה ניתוחית ובידי מומחים לכירורגיה לפרוסקופית. במקרים, שהבעיה המרכזית היא אי פוריות, יש לשקול את יתרונות וחסרונות הניתוח, לעומת היתרונות של הפרייה חוץ גופית. יש להזכיר, שהריון לכשעצמו, יכול לשפר את המצב, כי בתקופת ההריון "מושבתת" ההפעיות ההורמונלית השחלתית המחזורית.

חיפוש תורם
לקוחות מספרות
זה לא יחליף ביקור אמיתי אבל ביום שישי ב9:29 יצא מתן לאוויר העולם ואני זאת שנולדה מחדש הוא קסום ורגוע עם עיניים פקחיות (כרגע כחולות) חח רק אתן תוכלו לדעת אם יש דימיון לאבא .......... נתראה בקרוב כשנגדל קצת נשיקות ד..
איזו מתנה מרגשת ומיוחדת !!!- ילדתי לפני שבועיים נסיכה מהממת!!! נתראה בילד הבא המון המון תודה! ק.
אני שמחה לבשר לכם על הולדת בני, השני במספר מהתורם שבחרתי לפני כמה שנים. מיותר לציין שאני מודה כל יום לאל על כך שהעניק לי שני מלאכים קטנים ומדהימים ועל כך שהגעתי אליכם ובאמצעותכם מצאתי את התורם המדהים והאיכותי שבזכותו התברכתי בשני ילדים מדהימים ויפים :)
"לגלי וצוות קריו בנק היקרים עכשיו... אחרי שהפנמנו את הרעיון של להיות אמהות לשני בנים מדהימים, רצינו להעלות על הכתב את התודה העצומה שאנחנו מוקירות לכם מידי יום בליבנו. בזכותכם כל רגע בחיינו מלא בכל טוב!! תודה על שירות נעים, אדיב, סבלני וכמובן על אספקת ״חומרים״ ברמת האיכות הגבוהה ביותר" בזכותכם כל רגע בחיינו מלא בכל טוב!! תודה על שירות נעים, אדיב, סבלני וכמובן על אספקת ״חומרים״ ברמת האיכות הגבוהה ביותר"
לד"ר רונן, ולכל משפחת קריובנק, את השנה הזו אני ובתי כבר חוגגות יחד. שתהיה לכם שנה טובה ומתוקה. תודה על היחס, הזמינות והנכונות לעזור והכל תמיד עם חיוך, שנה טובה ומתוקה לכל הצוות ולבני ביתכם וחגים שמחים ומהנים.
אני שמחה לעדכן שלפני כשבוע, נולדו לי צמד תאומות זהות מקסימות. התאומות נולדו מתרומת הזרע של התורם MEL מהבנק בניו יורק אשר רכשתי דרככם. תודה על העזרה והשירות שלכם כל טוב, מ.א
אני כל כך מאושרת ומתרגשת מהבשורות הטובות, יש לי בת-זה נס גדול עבורי והצלחה ענקית עבורכם... המון תודה רבה על מענה ושיתוף הפעולה תודה מראש על הכל, ל.
"המון תודה על שירות מקצועי ואמין שהפך את התהליך המורכב לברור יותר ואת הבחירה בכם למומלצת ולתוצאה המדהימה !" ת.
דר׳ רונן ורעיה, המון המון תודה. תודה על היחס המדהים, העזרה המקצועית והתמיכה ברגעי ייאוש...
ברצוני להגיד תודה ולהביע את הערכתי על המקצועיות הבלתי מתפשרת, הזריזות ברגעים של בקשות בדקה ה- 90, סבלנות במתן מידע והסודיות והדיסקרטיות שהפגנתם מהלך התהליך.
״בעודי אוחזת את בני האהוב הקטן ומתפוצצת איתו מצחוק, אני יודעת, שבעזרתכם ובזכותכם הפכתי לאמא הכי מאושרת בעולם״.
ש לך צוות מקסים ברמה״ש שעושים את עבודתם מהלב ובאהבה ענקית(גם אותך יצא לי לראות ומבינה מאיפה זה מגיע). מקצועיות אך באותה נשימה גם אנושיות. תודה ענקית על המתנה שקיבלתי בעזרתכם.
לד"ר רונן, ולכל צוות קריובנק הנפלא, אני שמחה לבשר לכם על הריון שני מאותו תורם יקר אותו אני מברכת כל יום על שהעניק לי בת מדהימה ומקסימה וכעת אני בציפיה לילד מדהים שני ממנו :) אני שמחה ומאושרת להיות חלק ממשפחת קריובנק המופלאה.
רציתי לבשר על הולדת הקטנה שנולדה לפני כחודש. רצינו להודות לכם על השרות הנפלא והיחס החם והתומך. תודה משלושתנו לכל הצוות ולדוקטור רונן, ללירון ולרעיה שהבטיחה לי שהמנה האחרונה חייבת לעבוד(: ואכן היא עבדה
בספטמבר 2013 נולדה בתי מתרומה שנרכשה כשנה קודם לכן בקריובנק. בקריובנק תמצאי צוות נפלא - ד"ר רונן, רעיה ולירון, העושים את מלאכתם במקצוענות אמיתית, מלווה ביחס אישי וחם ומענה מהיר ואדיב לכל בקשה ושאלה, הישר מהפנייה הראשונה, עם הרבה שאלות וחששות, ועד לרגעי האמת - איסוף המנה, ההזרעה, ההמתנה... משהושג הריון ונולדה בתי - נותר לי רק לשבח את בחירת התורמים ואיכות הזרע. ממליצה בחום רב, השקעה כדאית ואיכותית בדרך הבטוחה להורות!
לכל צוות קריובנק, חשוב לי להודות לכולכם על היחס האישי והחם שקיבלתי מכם. גלי, לירון, צוות המעבדה וכמובן דוקטור רונן המדהים, שאחרי טיפול אחד אצלו, נקלטתי. המון תודה מכל הלב, וחיבוק גדול לכולכם
"ממליצה בחום, לכל אחת שמתלבטת, לפנות לקריובנק., ברצוני לציין ולשבח את כל צוות קריובנק: רעיה,, לירון, רעיה וד"ר רונן העומד בראשם. יש לי כיום שני ילדים: ילדה בת 3 וילד בן תשעה חודשים. שניהם נולדו בהליך דומה של תרומת זרע דרך קריובנק. זהו אינו הליך פשוט כלל, מהרבה בחינות. יחד עם זאת, הודות ליחס המקצועי, המלווה, התומך, האישי והמכיל של אנשי הצוות היקרים, היתה לי חוויה מעצימה ונהדרת. ממליצה בחום, לכל אחת שמתלבטת, לפנות לקריובנק תמיד וללא היסוס. בהרבה הערכה ותודה עד בלי די. ל.א.יש לי כיום שני ילדים: ילדה בת 3 וילד בן תשעה חודשים. שניהם נולדו בהליך דומה של תרומת זרע דרך קריובנק. זהו אינו הליך פשוט כלל, מהרבה בחינות. יחד עם זאת, הודות ליחס המקצועי, המלווה, התומך, האישי והמכיל של אנשי הצוות היקרים, היתה לי חוויה מעצימה ונהדרת."
דר' רונן שלום, אני רוצה להודות לך מקרב לב על שהפכת את מה שנראה עבורי כחלום שהולך ומתרחק, למציאות שאף עולה על הדמיון וגם על הטיפול המסור, התומך והסבלני. ולהעביר את תודתי גם לבנות הצוות על התמיכה, העידוד והשירות הנפלא. מאחלת לכולכם שנה נפלאה של עשייה והצלחה במישור העסקי והאישי
רציתי להודות על הטיפול המהיר והמסור בהזמנה שלנו מחו"ל. למרות לוח הזמנים הצפוף לקראת הטיפול שלי ולמרות הבירוקרטיה המכבידה הצלחתם להביא את ההזמנה בזמן ולגרום לזה לקרות. תבורכו על העבודה החשובה שאתם עושים, בהחלט עבודת קודש. בברכה והערכה רבה.
לצוות המקסים של קריובנק, תודה על הכול: השירות, האדיבות, המקצועיות וההקשבה. מהטלפון הראשון אליכם התגליתם כטובים ביותר – ובדקתי לא מעט בנקים. לא חסכתי בשאלות ואתם לא חסכתם בהסברים, תשובות ומידע. ידעתי שכשאני מתחילה את התהליך איתכם אני יכולה להיות רגועה שהכול ילך בסדר. הבדיקות הרפואיות המקיפות שאתם עושים לתורמים, ההתאמה הגנטית, ומעל לכל- הסבלנות.
ד״ר רונן שלום, ברצוני לשבח ולספר לך על החוויה הנהדרת שלי . פניתי ל ccb ישראל לפני כשנתיים ולשמחתי נפל בחיקי המזל ליהנות מהשרות הנפלא שלכם. סבלנות, אדיבות, שירותיות ונכונות תמיד לטפל בכל בעיה ובכל שאלה . באוקטובר השנה נולדה בתי ומילאה את חיי בשמחה גדולה ובאושר מוחלט. עוד בהיותי בהריון ..... לוותה אותי ועשתה מעל ומעבר לעזור לי לאתר מנות נוספות כדי שאוכל, אם ארצה בעתיד, לתת ל---- שלי אח/ות. החוויה המדהימה שזכיתי לה ב ccb ישראל בעזרתכם השאירה לי טעם של עוד ובכוונתי להשתמש בשרותכם גם בניסיון הבא! אני ממליצה בפני כל חברותי הרוצות להשתמש בתורם כדי להרות על ccb ישראל אלפי תודות על עזרתכם בהגשמת חלום האימהות שלי. ע.
לכל הצוות, המון תודה על שירות מקצועי ואמין שהפך את התהליך המורכב לברור יותר ואת הבחירה בכם למומלצת ולתוצאה המדהימה! :-) בברכה, ת.א.
לצוות קריובנק היקרים, עכשיו... אחרי שהפנמנו את הרעיון של להיות אמהות לשני בנים מדהימים, רצינו להעלות על הכתב את התודה העצומה שאנחנו מוקירות לכם מידי יום בליבנו. בזכותכם כל רגע בחיינו מלא בכל טוב!! תודה על שירות נעים, אדיב, סבלני וכמובן על אספקת ״חומרים״ ברמת האיכות הגבוהה ביותר.
״לצוות קריובנק היקר, תודה על היחס, האהבה והטיפול המסור שקיבלתי מאיילת ברדה במיוחד, ומשאר הצוות והבנות המושלמות בקריובנק. זה לא מובן מאליו ולכן אני רוצה להגיד תודה מכל הלב. אמליץ בחום ובאהבה לכל חברותיי, זה ברור״
לפני כשנה הגעתי לקריובנק, מלאת חששות וקצת מבוהלת...מרגע שנפגשתי עם הצוות כל החששות נמוגו ותחושת שמחה והתרגשות מילאו את ליבי. תחילה היה זה החיוך, המקצועיות, ההבנה והיחס האישי והחם שקנו את ליבי. בכל שלב הליווי הצמוד והיכולת לזכור פרטים הדהימו אותי. לאחר שבחרתי תורם,המהירות ויעילות של קריובנק והצוות הובילו לכך כי תוך מספר ימים כבר יצאתי לדרך. רעיה ,ד"ר רונן ועוד ליוו אותי בחום, ענו לכל שאלה, הפיגו כל חשש ונתנו לי תחושה משפחתית, מה שקריטי במיוחד לאור היותי יחידנית. לשמחתי ולמזלי העצום לאחר שלושה ניסיונות הזרעה ובטיפול ההפרייה הראשון נקלטתי! כיום אני אם טרייה לתאומים מדהימים, בת ובן בני חודש!!! ניסים אכן קורים!! גם במהלך ההריון והלידה משפחת קריובנק מלווה אותי. שלחתי כבר נשים וזוגות רבים אשר נזקקים לשירותי קריובנק בהמלצה חמה חמה!! לכל מי שמתלבטת/מתלבטים אני רוצה להבטיח -קריובנק הם המקצועיים,האדיבים,החמים והמסורים ביותר. בשמי ובשם בתי ובני הקטנטנים אני רוצה להודות למשפחת קריובנק!! תודה רבה, אם טרייה ושמחה לתאומים
" זו החלטה לא קלה לקבל תרומת זרע והחששות גדולים. מהשלב הראשון קיבלתי שירות מקצועי ומחבק בקריובנק, עם כל התחושות המוזרות שמתלוות לתהליך בחירת התורם ישנה גם התרגשות נולד לי ילד מושלם ומדהים. הילד הוא שלכם האהבה הגדולה היא שלכם "
"הבאתי שני ילדים לעולם, בת שכיום היא בת ארבע ובן שכיום הוא בן חודש. אודה לכם על השרות ועל העזרה להביא את ילדיי לעולם".
ברצוני להודות לכם על היחס החם והאוהב.כשהרגשתי שאני רוצה לעשות צעד בחיי, להקים משפחה ולעשות ילד, לא היה לי ספק כי אתם הראשונים שאליהם אפנה, לאחר המלצות רבות וחמות שקיבלתי מהקרובות אליי שעברו תהליך דומה. אין ספק כי אכן עשיתי את הצעד החכם והגעתי אליכם. ברצוני להודות לכם על היחס החם והאוהב,על הדאגה והאכפתיות וכמובן על הסבלנות שהענקתם לי. אין לי צל של ספק שאמליץ עליכם בחום״.
קודם כל, רציתי להגיד המון תודה, לכן ולקריובנק. בזכות קריובנק יש לי ילדה מקסימה, יפה וחכמה, שהכניסה אושר גדול והמוני צבעים חדשים לחיים שלי. ואת... היית נהדרת, מצחיקה, מקסימה וסבלנית לאורך כל הדרך״.
אני ממליצה בחום לכל אחת ואחד את השירות המקצועי שלכם, את היחס הנדיב, את האוזן הקשבת, את החום האנושי שלכם וטוב לב! בתקופה כזו לא קשה בשביל האנושות, אני מאחלת לכם מכל הלב הצלחה במעשים ותמשיכו לשמח נשים, גברים, משפחות וכל מי שיפנה אליכם!!! בכבוד רב, י.ל.
שמי מיכל ויש לי ומסבירים ילד מקסים מתרומת זרע. הגעתי לקריובנק אחרי שהתחלתי את התהליך במקום אחר ששם לא הרגשתי בטוחה. בקריובנק זכיתי ליחס אישי, הם קשובים היטב את כל התהליך, הבנק גדול ויש הרבה אופציות לבחור מהם, הצוות קיבל אותי תמיד בסבר פנים יפות והלך לקראתי כשההיתי זקוקה. נגישים וזמינים לשאלות ובקשות. אני ממליצה בפה מלא על המקום הנהדר הזה שהגשים לי את החלום.
שלום רעיה אני חושבת עליך הרבה שייעצת לי ועזרת לי ותמכת רציתי שתראי כמה הצלחנו שני ילדים מופלאים שלי שנוצרו כתוצאה מהייעוץ שלך, הבחירה שלי והבחור המופלא שהחליט לתרום שתהיה לך שנה טובה ומתוקה שתמשיכי להביא המוני ילדים לעולם ❤️ את משמחת משפחות
 
 
לרשימה המלאה
חדש בקריובנק
רק לנו תורמים בלעדיים של 1:1 עד 1:8 עם מינימום אחאים !
אנו היחידים שדואגים למעט אחאים ויש לנו תורמים בלעדיים של תורם אחד לנתרמת אחת 1:1ועד תורם אחד לעד 8 נשים 1:8 שהרו וילדו
קראי עוד...
רק בקריובנק תורמים בלעדיים תורם 1:1 לעד 8:1 נשים
רק בקריובנק: תורמים בלעדיים של 1:1 ו 1:8. קריובנק ישראל מקדים את חוק בנקי הזרע, ומציע כבר כיום תורם אחד בבלעדיות ל- 1:1, 1:2 1:3 ועד 1:8 נשים. רוצה לדעת עוד? את מוזמנת לראות באתר על תורמי ה-Premium Plus הבלעדיים שלנו.
קראי עוד...
CMV: תורמי USA FDA ייחודיים
לראשונה מציע קריובנק ללקוחות הישראליות תורמים שקיבלו את אישור ה-FDA האמריקאי. תורמים אלה תורמים אלה עוברים בדיקת CMV וכן בדיקות ל Gonrrhea,ZIKA,WNV,Ureoplasma ,עומדים בדרישות המחמירות של ה-FDA ועברו בהצלחה את כל הבדיקות הנדרשות בארה"ב. כמו כן, המידע אודותם נרחב במיוחד וגם עבורם, כמו כל תורמי קריובנק, ניתנת התאמה גנטית אישית.
קראי עוד...
מעל 200 תורמים איכותיים כולל תורמי GOLD ותורמים מרוצפים!!
לקריובנק מעל 200 תורמים איכותיים.לאף בנק זרע בארץ אין מיגוון כזה של תורמים ! ומעל לכל - הילוד הבריא גנטית.אנו מבצעים אישית התאמה גנטית גם למי שנשאית.התורמים שלנו מבצכעים ריצוף גנטי של 316 מחלות /גנים ואפילו גם CMA ! וכיום אנו בקידמת המדע - רק לנו תורמי GOLD - עברו את האקסום המלא של גנים רצסיביים,דומיננטיים וCMA .יחד איתך נוכל למנוע כמעט את כל המחלות ולבנות משפחה מאושרת ובריאה
קראי עוד...
טיפול פריון מלא מהזרעות,IVF ועד תרומת ביציות
צוות מומחים מבצע טיפולי פריון מהזרעות , IVF ועד תרומת ביציות - הכל תחת קורת גג אחת .
קראי עוד...
פרוייקט מדהים של תרומת ביציות ועוברי יום 5
פרוייקט מדהים של תרומת ביציות - אנו היחידים והמובילים בעולם עם מסלול של התאמת בדיקת אקסום- EXOME -גם של תורמת הביציות ושל נותן הזרע ! וזאת בנוסף למסלולל של ריצוף הדדי של 316 גנים רצסיביים אצל התורמת ואצלנותן הזרע . כמעט בכל הנתרמות שלנו השגנו הריון בפעם הראשונה !!! . כמובן שאנו מחזירים רק עוברים נבחרים של יום 5 - בלסטוציסטים ! אין פרוייקט כזה בשום מקום!
קראי עוד...
תורמי GOLD EXOME
אנחנו היחידים בארץ ובעולם עם עשרות תורמים שביצעו בדיקת EXOME . -ראי "סוגי התורמים". בבדיקה זו נבדק פאנל ריצוף גנים של הDNA האנושי.בהתאמה ממוחשבת איתך אפשר לזהות כמעט את כל המחלות הרצסיביות ולמנען. הבדיקה מבוצעת בחינם במוסד מרכזי בארץ . קראי פרטים באתר.
קראי עוד...
 
 
לקבלת מידע נוסף בטלפון, ללא התחייבות אנא מלאו את הטופס
הנציגה תזהה עצמה בשמה הפרטי ולא כבנק הזרע