close
התחברות
הכניסה לקטלוג לרשומים בלבד
close
שיחזור סיסמא
על מנת לשחזר סיסמא יש למלא את כתובת המייל
לחצי להתחברות
בעוד מספר דקות נשלח אלייך לאימייל סיסמה חדשה
close
הרשמי
הכניסה לקטלוג לרשומים בלבד
כבר רשומה? לחצי להתחברות
close
עדכונים
הדפס
 

צוות קריובנק

ד"ר יעקב רונן- מייסד ומנהל רפואי
ד"ר רונן הינו מומחה לגניקולוגיה מיילדות ופריון ובוגר ביה"ס לרפואה בת"א החי ונושם פריון מזה 40 שנה. ד"ר רונן הקים וניהל 3 יחידות הפריה חוץ-גופית (IVF) בארץ ובעולם כולל יחידת ההפרייה החוץ גופית בבי"ח אסף הרופא, יחידת IVF ובנק זרע בבי"ח Groote Schuur ב - Cape Town, דרום אפריקה. ד"ר רונן הדריך במהלך השנים אנשי מקצוע רבים הן בצד הקליני והן באספקטים המעבדתיים של הפרייה חוץ גופית והוא הגה את החזון להקים את בנק הזרע הפרטי הראשון והגשימו. ד"ר רונן חבר הקולג' המלכותי הבריטי למיילדות וגניקולוגיה (MRCOG) וחבר הקולג' הדרא"פ במיילדות וגניקולוגיה (FCOG) וכן גם חבר באגודה הישראלית לגינקולוגיה ומיילדות ובאגודה הישראלית לפוריות. jacob@cryobank.co.il
פרופ' שלמה משיח- יועץ על לטיפולי פריון ומנהל טיפולי ה IVF-
פרופ' משיח הצטרף ב 1.9.2017 לקריובנק והינו יועץ העל לפריון של קריובנק ואחראי על כל טיפולי ה IVF פרופ' שלמה משיח הינו אבי ההפרייה החוץ גופית בישראל ודמות מובילה של התחום בעולם. הוא ניהל שנים רבות את אגף הגניקולוגיה בבי"ח שיבא והיה המורה של דור רופאי נשים ופריון. הוא הקים וניהל את יחידת ה IVF באסותא. ניסיונו בלתי יסולא בפז והוא אחראי ללידתם של אלפי תינוקות בישראל. .
פרופ׳ אוסקר סדן- סגן מנהל רפואי
פרופ' סדן הוא התוספת החדשה לצוות הרופאים של קריובנק. במשך 20 שנים הוא היה אחראי חדר לידה במח' נשים ויולדות במרכז רפואי וולפסון. בנוסף לכך, פרופ' סדן עוסק בפעילות מחקרית ענפה. עד כה פרסם כ-100 מחקרים בספרות הרפואית. החיוך, המקצועיות והניסיון מבטיחים שאת נמצאת בידיים הטובות ביותר.
ד"ר חנה וינקלר- מומחית גנטית
ד"ר וינקלר, היועצת הגנטית של קריובנק, היא מומחית לרפואת ילדים וגנטיקת האדם, עם מעל ל-30 שנות נסיון בייעוץ גנטי. בנוסף, היא היועצת הגנטית הבכירה של מרכז רפואי גדול. תפקידה של ד"ר וינקלר הוא להתאים לכל נתרמת את התורם בעל ההתאמה הגנטית המתאימה עבורה, להבטחת צאצא בריא.
רעיה גרשנזון- אחראית המעבדה
כאחראית המעבדה דואגת רעיה להכנת המנות ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות. רעיה מכירה את כל תורמי בנק הזרע מראשיתו ועד היום. לקוחות מאוהבות ברעיה היקרה, שמעבר להכנות הזרע המעולות, עוזרת בצורה אמיתית וכנה ללקוחותינו לבחור את התורם המתאים להן ביותר. אין שבוע שבו לא מגיעה מישהי לומר תודה ולהראות את הילוד המתוק ואנו נוהגים לומר שלרעיה יש ילדים רבים שאינם מודעים לחשיבותה בעצם קיומם.
זאהר יאסין- אחראי מעבדת הזרע בבי"ח "אלישע"
זאהר אחראי מעבדת הזרע של קריובנק בבי"ח 'אלישע'. אפשר לומר שהוא צוות שלם באיש אחד. הוא מנהל ביד רמה את פעילות מעבדת הזרע וכן את מערך הלקוחות באזור הצפון. בזכות זאהר זוכות לקוחותינו, תושבות הצפון, לטיפול מסור, שירות אישי ולמנות זרע באיכות הגבוהה ביותר. עם הרבה סבלנות ורגישות לכל נתרמת מבצע זאהר בדייקנות כל פעולה של הכנת זרע ודואג למנות הטובות ביותר.
מוחמד עבד אל חי- איש צוות מעבדת בנק הזרע מנהל התפעול של קריובנק
מוחמד הצטרף אל צוות המעבדה לאחר שצבר נסיון של שנים בעבודת מעבדת זרע . הוא בעל נסיון רב בעבודה זו ומכיוון שהוא מדוייק באישיותו הרי כל עבודתו מדוייקת ובאיכות הגבוהה ביותר. הוא גם עוסק יחד עם ד"ר רונן ואחראית המעבדה ,רעיה ,בפיתוח טכנולוגיות חדשות לשיפור שימור זרע . הוא מנהל באסרטיביות ומתוך ידע רב את הפעילות השוטפת של משפחת קריובנק.
שירי מנור-
שירי היא נכס בקריובנק . היא אוהבת בכל ליבה את התחום ומסייעת עם אהבה רבה כל אישה שבאה אלינו. בהיותה אם ל 3 ילדים היא מבינה לעומק את התהליך של השגת הריון ולידה ונותנת את כל כולה כדי שכל אישה הפונה אלינו תצליח בתהליך.היא עסקה בתקשורת עם קהל מגוון ומקשיבה לרחש ליבן של נתרמות עם אמפטיה גדולה. ובעיקר היא יעילה ומטפלת בצורה אמפטית בכל פניה
ליטל סולקוביץ מויאל-
ליטל היא במרכז העניינים. היא מרכזת את עבודת קריובנק ומתאמת את כל הפעילויות . היא זוכרת את כל הנתרמות ובדיקותיהן ומתעלת את כל הפעילויות המורכבות של קריובנק.כאם היא מבינה עם רגישות רבה כל נתרמת ותומכת בכל אחת ואחת
נטע לב-
נטע היא כשמה - לב . היא מקדישה את עצמה לנתרמות ומטפלת בכל פרט על מנת לסייע ולהפוך את המסע להורות לקל , חלק ומהיר. היא מרכזת את נושא היבוא והבאת זרע מחו"ל . היא נהנית מכל רגע בעבודתה והכל למען כל נתרמת .
אירה שלומוב-
אירה רגישהלכל אישה. כאם היא מבינה את רצונה של כל נתרמת ומסייעת מכל הלב להיענות לבקשותיה. היא חלק אורגני של הצוות ואנו גאים שהיא איתנו עבורכן.
חיפוש תורם
לקוחות מספרות
זה לא יחליף ביקור אמיתי אבל ביום שישי ב9:29 יצא מתן לאוויר העולם ואני זאת שנולדה מחדש הוא קסום ורגוע עם עיניים פקחיות (כרגע כחולות) חח רק אתן תוכלו לדעת אם יש דימיון לאבא .......... נתראה בקרוב כשנגדל קצת נשיקות ד..
איזו מתנה מרגשת ומיוחדת !!!- ילדתי לפני שבועיים נסיכה מהממת!!! נתראה בילד הבא המון המון תודה! ק.
אני שמחה לבשר לכם על הולדת בני, השני במספר מהתורם שבחרתי לפני כמה שנים. מיותר לציין שאני מודה כל יום לאל על כך שהעניק לי שני מלאכים קטנים ומדהימים ועל כך שהגעתי אליכם ובאמצעותכם מצאתי את התורם המדהים והאיכותי שבזכותו התברכתי בשני ילדים מדהימים ויפים :)
"לגלי וצוות קריו בנק היקרים עכשיו... אחרי שהפנמנו את הרעיון של להיות אמהות לשני בנים מדהימים, רצינו להעלות על הכתב את התודה העצומה שאנחנו מוקירות לכם מידי יום בליבנו. בזכותכם כל רגע בחיינו מלא בכל טוב!! תודה על שירות נעים, אדיב, סבלני וכמובן על אספקת ״חומרים״ ברמת האיכות הגבוהה ביותר" בזכותכם כל רגע בחיינו מלא בכל טוב!! תודה על שירות נעים, אדיב, סבלני וכמובן על אספקת ״חומרים״ ברמת האיכות הגבוהה ביותר"
לד"ר רונן, ולכל משפחת קריובנק, את השנה הזו אני ובתי כבר חוגגות יחד. שתהיה לכם שנה טובה ומתוקה. תודה על היחס, הזמינות והנכונות לעזור והכל תמיד עם חיוך, שנה טובה ומתוקה לכל הצוות ולבני ביתכם וחגים שמחים ומהנים.
אני שמחה לעדכן שלפני כשבוע, נולדו לי צמד תאומות זהות מקסימות. התאומות נולדו מתרומת הזרע של התורם MEL מהבנק בניו יורק אשר רכשתי דרככם. תודה על העזרה והשירות שלכם כל טוב, מ.א
אני כל כך מאושרת ומתרגשת מהבשורות הטובות, יש לי בת-זה נס גדול עבורי והצלחה ענקית עבורכם... המון תודה רבה על מענה ושיתוף הפעולה תודה מראש על הכל, ל.
דר׳ רונן ורעיה, המון המון תודה. תודה על היחס המדהים, העזרה המקצועית והתמיכה ברגעי ייאוש...
ברצוני להגיד תודה ולהביע את הערכתי על המקצועיות הבלתי מתפשרת, הזריזות ברגעים של בקשות בדקה ה- 90, סבלנות במתן מידע והסודיות והדיסקרטיות שהפגנתם מהלך התהליך.
״בעודי אוחזת את בני האהוב הקטן ומתפוצצת איתו מצחוק, אני יודעת, שבעזרתכם ובזכותכם הפכתי לאמא הכי מאושרת בעולם״.
ש לך צוות מקסים ברמה״ש שעושים את עבודתם מהלב ובאהבה ענקית(גם אותך יצא לי לראות ומבינה מאיפה זה מגיע). מקצועיות אך באותה נשימה גם אנושיות. תודה ענקית על המתנה שקיבלתי בעזרתכם.
לד"ר רונן, ולכל צוות קריובנק הנפלא, אני שמחה לבשר לכם על הריון שני מאותו תורם יקר אותו אני מברכת כל יום על שהעניק לי בת מדהימה ומקסימה וכעת אני בציפיה לילד מדהים שני ממנו :) אני שמחה ומאושרת להיות חלק ממשפחת קריובנק המופלאה.
רציתי לבשר על הולדת הקטנה שנולדה לפני כחודש. רצינו להודות לכם על השרות הנפלא והיחס החם והתומך. תודה משלושתנו לכל הצוות ולדוקטור רונן, ללירון ולרעיה שהבטיחה לי שהמנה האחרונה חייבת לעבוד(: ואכן היא עבדה
בספטמבר 2013 נולדה בתי מתרומה שנרכשה כשנה קודם לכן בקריובנק. בקריובנק תמצאי צוות נפלא - ד"ר רונן, רעיה ולירון, העושים את מלאכתם במקצוענות אמיתית, מלווה ביחס אישי וחם ומענה מהיר ואדיב לכל בקשה ושאלה, הישר מהפנייה הראשונה, עם הרבה שאלות וחששות, ועד לרגעי האמת - איסוף המנה, ההזרעה, ההמתנה... משהושג הריון ונולדה בתי - נותר לי רק לשבח את בחירת התורמים ואיכות הזרע. ממליצה בחום רב, השקעה כדאית ואיכותית בדרך הבטוחה להורות!
לכל צוות קריובנק, חשוב לי להודות לכולכם על היחס האישי והחם שקיבלתי מכם. גלי, לירון, צוות המעבדה וכמובן דוקטור רונן המדהים, שאחרי טיפול אחד אצלו, נקלטתי. המון תודה מכל הלב, וחיבוק גדול לכולכם
"ממליצה בחום, לכל אחת שמתלבטת, לפנות לקריובנק., ברצוני לציין ולשבח את כל צוות קריובנק: רעיה,, לירון, רעיה וד"ר רונן העומד בראשם. יש לי כיום שני ילדים: ילדה בת 3 וילד בן תשעה חודשים. שניהם נולדו בהליך דומה של תרומת זרע דרך קריובנק. זהו אינו הליך פשוט כלל, מהרבה בחינות. יחד עם זאת, הודות ליחס המקצועי, המלווה, התומך, האישי והמכיל של אנשי הצוות היקרים, היתה לי חוויה מעצימה ונהדרת. ממליצה בחום, לכל אחת שמתלבטת, לפנות לקריובנק תמיד וללא היסוס. בהרבה הערכה ותודה עד בלי די. ל.א.יש לי כיום שני ילדים: ילדה בת 3 וילד בן תשעה חודשים. שניהם נולדו בהליך דומה של תרומת זרע דרך קריובנק. זהו אינו הליך פשוט כלל, מהרבה בחינות. יחד עם זאת, הודות ליחס המקצועי, המלווה, התומך, האישי והמכיל של אנשי הצוות היקרים, היתה לי חוויה מעצימה ונהדרת."
דר' רונן שלום, אני רוצה להודות לך מקרב לב על שהפכת את מה שנראה עבורי כחלום שהולך ומתרחק, למציאות שאף עולה על הדמיון וגם על הטיפול המסור, התומך והסבלני. ולהעביר את תודתי גם לבנות הצוות על התמיכה, העידוד והשירות הנפלא. מאחלת לכולכם שנה נפלאה של עשייה והצלחה במישור העסקי והאישי
רציתי להודות על הטיפול המהיר והמסור בהזמנה שלנו מחו"ל. למרות לוח הזמנים הצפוף לקראת הטיפול שלי ולמרות הבירוקרטיה המכבידה הצלחתם להביא את ההזמנה בזמן ולגרום לזה לקרות. תבורכו על העבודה החשובה שאתם עושים, בהחלט עבודת קודש. בברכה והערכה רבה.
לצוות המקסים של קריובנק, תודה על הכול: השירות, האדיבות, המקצועיות וההקשבה. מהטלפון הראשון אליכם התגליתם כטובים ביותר – ובדקתי לא מעט בנקים. לא חסכתי בשאלות ואתם לא חסכתם בהסברים, תשובות ומידע. ידעתי שכשאני מתחילה את התהליך איתכם אני יכולה להיות רגועה שהכול ילך בסדר. הבדיקות הרפואיות המקיפות שאתם עושים לתורמים, ההתאמה הגנטית, ומעל לכל- הסבלנות.
ד״ר רונן שלום, ברצוני לשבח ולספר לך על החוויה הנהדרת שלי . פניתי ל ccb ישראל לפני כשנתיים ולשמחתי נפל בחיקי המזל ליהנות מהשרות הנפלא שלכם. סבלנות, אדיבות, שירותיות ונכונות תמיד לטפל בכל בעיה ובכל שאלה . באוקטובר השנה נולדה בתי ומילאה את חיי בשמחה גדולה ובאושר מוחלט. עוד בהיותי בהריון ..... לוותה אותי ועשתה מעל ומעבר לעזור לי לאתר מנות נוספות כדי שאוכל, אם ארצה בעתיד, לתת ל---- שלי אח/ות. החוויה המדהימה שזכיתי לה ב ccb ישראל בעזרתכם השאירה לי טעם של עוד ובכוונתי להשתמש בשרותכם גם בניסיון הבא! אני ממליצה בפני כל חברותי הרוצות להשתמש בתורם כדי להרות על ccb ישראל אלפי תודות על עזרתכם בהגשמת חלום האימהות שלי. ע.
לכל הצוות, המון תודה על שירות מקצועי ואמין שהפך את התהליך המורכב לברור יותר ואת הבחירה בכם למומלצת ולתוצאה המדהימה! :-) בברכה, ת.א.
לצוות קריובנק היקרים, עכשיו... אחרי שהפנמנו את הרעיון של להיות אמהות לשני בנים מדהימים, רצינו להעלות על הכתב את התודה העצומה שאנחנו מוקירות לכם מידי יום בליבנו. בזכותכם כל רגע בחיינו מלא בכל טוב!! תודה על שירות נעים, אדיב, סבלני וכמובן על אספקת ״חומרים״ ברמת האיכות הגבוהה ביותר.
״לצוות קריובנק היקר, תודה על היחס, האהבה והטיפול המסור שקיבלתי מאיילת ברדה במיוחד, ומשאר הצוות והבנות המושלמות בקריובנק. זה לא מובן מאליו ולכן אני רוצה להגיד תודה מכל הלב. אמליץ בחום ובאהבה לכל חברותיי, זה ברור״
לפני כשנה הגעתי לקריובנק, מלאת חששות וקצת מבוהלת...מרגע שנפגשתי עם הצוות כל החששות נמוגו ותחושת שמחה והתרגשות מילאו את ליבי. תחילה היה זה החיוך, המקצועיות, ההבנה והיחס האישי והחם שקנו את ליבי. בכל שלב הליווי הצמוד והיכולת לזכור פרטים הדהימו אותי. לאחר שבחרתי תורם,המהירות ויעילות של קריובנק והצוות הובילו לכך כי תוך מספר ימים כבר יצאתי לדרך. רעיה ,ד"ר רונן ועוד ליוו אותי בחום, ענו לכל שאלה, הפיגו כל חשש ונתנו לי תחושה משפחתית, מה שקריטי במיוחד לאור היותי יחידנית. לשמחתי ולמזלי העצום לאחר שלושה ניסיונות הזרעה ובטיפול ההפרייה הראשון נקלטתי! כיום אני אם טרייה לתאומים מדהימים, בת ובן בני חודש!!! ניסים אכן קורים!! גם במהלך ההריון והלידה משפחת קריובנק מלווה אותי. שלחתי כבר נשים וזוגות רבים אשר נזקקים לשירותי קריובנק בהמלצה חמה חמה!! לכל מי שמתלבטת/מתלבטים אני רוצה להבטיח -קריובנק הם המקצועיים,האדיבים,החמים והמסורים ביותר. בשמי ובשם בתי ובני הקטנטנים אני רוצה להודות למשפחת קריובנק!! תודה רבה, אם טרייה ושמחה לתאומים
" זו החלטה לא קלה לקבל תרומת זרע והחששות גדולים. מהשלב הראשון קיבלתי שירות מקצועי ומחבק בקריובנק, עם כל התחושות המוזרות שמתלוות לתהליך בחירת התורם ישנה גם התרגשות נולד לי ילד מושלם ומדהים. הילד הוא שלכם האהבה הגדולה היא שלכם "
"הבאתי שני ילדים לעולם, בת שכיום היא בת ארבע ובן שכיום הוא בן חודש. אודה לכם על השרות ועל העזרה להביא את ילדיי לעולם".
ברצוני להודות לכם על היחס החם והאוהב.כשהרגשתי שאני רוצה לעשות צעד בחיי, להקים משפחה ולעשות ילד, לא היה לי ספק כי אתם הראשונים שאליהם אפנה, לאחר המלצות רבות וחמות שקיבלתי מהקרובות אליי שעברו תהליך דומה. אין ספק כי אכן עשיתי את הצעד החכם והגעתי אליכם. ברצוני להודות לכם על היחס החם והאוהב,על הדאגה והאכפתיות וכמובן על הסבלנות שהענקתם לי. אין לי צל של ספק שאמליץ עליכם בחום״.
קודם כל, רציתי להגיד המון תודה, לכן ולקריובנק. בזכות קריובנק יש לי ילדה מקסימה, יפה וחכמה, שהכניסה אושר גדול והמוני צבעים חדשים לחיים שלי. ואת... היית נהדרת, מצחיקה, מקסימה וסבלנית לאורך כל הדרך״.
 
 
לרשימה המלאה
חדש בקריובנק
רק בקריובנק: תורם 1 לעד 8 נשים
רק בקריובנק: תורם 1 לעד 8 נשים ופחות. קריובנק ישראל מקדים את חוק בנקי הזרע, ומציע כבר כיום תורם אחד בבלעדיות ל-עד 8 נשים בלבד. רוצה לדעת עוד? את מוזמנת לקרוא באתר על תורמי ה-Premium Plus שלנו.
קראי עוד...
CMV: תורמי USA FDA ייחודיים
לראשונה מציע קריובנק ללקוחות הישראליות תורמים שקיבלו את אישור ה-FDA האמריקאי. תורמים אלה תורמים אלה עוברים בדיקת CMV וכן בדיקות ל Gonrrhea,ZIKA,WNV,Ureoplasma ,עומדים בדרישות המחמירות של ה-FDA ועברו בהצלחה את כל הבדיקות הנדרשות בארה"ב. כמו כן, המידע אודותם נרחב במיוחד וגם עבורם, כמו כל תורמי קריובנק, ניתנת התאמה גנטית אישית.
קראי עוד...
דיווחי הריונות ולידות
אנו גאים ושמחים שבכל יום מתקבלים בממוצע דיווחים של 3 הריונות ולידות! זהו רק חלק מההצלחה, כיוון שישנן לקוחות שעדיין לא סיפרו לנו את הבשורה הגדולה והיד עוד נטויה. כולנו מאושרים על הצלחה זו!
קראי עוד...
הסמכה על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות
1.1.2016 קריובנק קיבל הכרה והסמכה בינלאומית של הרשות להסמכת מעבדות (ISRAC ׂׂׂ). אנו בנק הזרע היחידי בארץ שקיבל הכרה זו שהיא גם ברמה הבינלאומית. הסמכה זו באה לאחר בדיקה מקיפה ותהליך בקרה ופיקוח מתמיד ע"י צוותים מקצועיים של הרשות ונותנת אישור לרמת האיכות של קריובנק בכל פרמטר ובמיוחד באיכות הזרע הכרה והסמכה זו נותנת ללקוחותינו את הבטחון שכל פעולה וכל מנת זרע נעשית ברמת האיכות הגבוהה ביותר המקובלת בעולם.
קראי עוד...
הכרה של ה FDA ארה"ב
1.1.2016 קריובנק קיבל הכרה ורישום של רשות המזון והתרופות האמריקאית - FDA לאחר בחינת הרמה המקצועית של בנק הזרע.בכך הפך קריובנק להיות בנק הזרע היחידי בעולם שהוכר ע"י ה FDA כבנק זרע מחוץ לתחומי ארה"ב הישג יוצא דופן שמחייב אותנו לתת את השרות המקצועי ברמה הגבוהה ביותר והמשתווה לבנקי הזרע המובילים בארה"ב
קראי עוד...
מעל 200 תורמים איכותיים !! בנק הזרע הגדול בארץ !!
לקריובנק מעל 200 תורמים איכותיים , ולאף בנק זרע בארץ אין מיגוון כזה של תורמים ! ומעל לכל - הילוד הבריא גנטית ,כולל תורמים שעברו ריצוף גנטי של 316 מחלות /גנים ואפילו גם CMA ! לאף אחד אין מערכת גנטית מורכבת כזו והכל למען ילדך הבריא !
קראי עוד...
קראי עוד...
טיפול פריון מלא מא' ועד תרומת ביציות
צוות מומחים , ד"ר רונן ,ד"ר לידור,מבצעים טיפולי פריון מא' ועד תרומת ביציות (גם הזרע והביציות עוברים ריצוף גנטי מושלם ) של עוברי יום 5 - בלסטוציסטים עם תוצאות אדירות של 80%. בהזרעות אין צורך בשינוע הזרע .
קראי עוד...
CMV כל תורמי הפרימיום בקטלוג ה FDA עוברים בדיקת CMV
אנחנו היחידים המבצעים בדיקת CMV לתורמי הפרימיום שלנו שגם מאושרים ע"י ה FDA. היכנסי לקטלוג התורמים בעמוד הראשי וביחרי את קטלוג ה FDA . תורמים אלה עוברים גם גם בדיקות לGonorrhea,WNV ,ZIKA, Ureoplasma,Chlamydia
קראי עוד...
5% הנחה בספטמבר על כל מנות הזרע בעת שריון תוך 7 ימים מפתיחת תיק!
בחודש ספטמבר - מי שמשריינת מנות תוך 7 ימים מפתיחת תיק תקבל 5% הנחה על כל המנות ו 50% הנחה על פתיחת תיק וייעוץ ע"י צוות הרופאים.
קראי עוד...
בספטמבר -הנחה של 5% על כל המנות שמשוריינות תוך שבוע
בחודש ספטמבר -הנחה של 5% על כל המנות במידה ומשוריינות מנות תוך 7 ימים מפתיחת תיק ! ובנוסף 50% על פתיחת התיק.
קראי עוד...
פרוייקט מדהים של תרומת ביציות ועוברי יום 5
פרוייקט מדהים של תרומת ביציות -כמעט כל הנתרמות שלנו ,קרוב ל100%, הרו בפעם הראשונה !! ובנוסף התורמת ונותן הזרע-בן הזוג/תורם הזרע עוברים ריצוף גנטי של 316 מחלות רצסיביות כך שהעובר בריא ממחלות אלה. אנו מחזירים רק עוברים נבחרים של יום 5 - בלסטוציסטים ! אין פרוייקט כזה בשום מקום!
קראי עוד...
 
 
לקבלת מידע נוסף בטלפון, ללא התחייבות אנא מלאו את הטופס
הנציגה תזהה עצמה בשמה הפרטי ולא כבנק הזרע